Výhody montovaných staveb

Rychlost – v porovnání s tradičním stavěním se zkrátí výstavba až o 2/3 stavební doby, což velmi zefektivní celý projekt. Vzhledem k tomu, že se jednotlivé moduly vyrábí a montují v montážní hale, je možno stavět celoročně.

Variabilita – stavbu možno navrhovat prostorově podle jednotlivých představ a následně za provozu libovolně rozšiřovat dle požadavků zákazníků, přičemž je stavění čisté a bezhlučné.

Mobilita – objekt je možno kdykoliv na místě rozebrat, převézt na jiný pozemek a tam následně zase složit ve stejném, nebo libovolně upraveném provedení, včetně možnosti jej libovolně rozšířit, což vám tradiční způsob výstavby nemůže nabídnout. Tím je možno investovat i tam, kde jste pouze v pronájmu.

Cenová výhoda – vzhledem k tomu, že výroba probíhá v montážní hale u výrobce a samotná montáž u zákazníka je velmi krátká, snižují se celkové náklady na stavbu. Stavba z prostorových modulů, na sebe navazujících, je rychlá a čistá, čímž velmi šetří čas i peníze. Je možno velmi rychle zjistit, kolik ušetříte, když zkrátíte dobu výstavby až o 2/3 oproti tradičnímu stavění.

Ve spolupráci s projekčně architektonickým atelierem jsme schopni zákazníkovi zajistit všechny fáze stavebního projektu od ověřovacích studií, hmotových studií až po samotnou realizaci projektu. Včetně samotného založení stavby a vyřízení stavebního povolení.